SPW47N60C3FKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-SPW47N60C3FKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPW47N60C3FKSA1
Popis
MOSFET N-CH 650V 47A TO247-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 47A (Tc) 415W (Tc) Průchozí otvor PG-TO247-3-1
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SPW47N60C3FKSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,9V při 2,7mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
320 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
6800 pF @ 25 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozptylový výkon (Max)
415W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V