ISS17EP06LMXTSA1 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Skladem : 1 757
Katalogový list
P-kanál 60 V 300mA (Ta) 360mW (Ta) Montáž na povrch PG-SOT23
ISS17EP06LMXTSA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISS17EP06LMXTSA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISS17EP06LMXTSA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISS17EP06LMXTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISS17EP06LMXTSA1
Popis
MOSFET P-CH 60V 300MA SOT23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Katalogový list
Modely EDA/CAD
ISS17EP06LMXTSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 34µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
1.79 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
55 pF @ 30 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
360mW (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SOT23
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,7Ohm při 300mA, 10V