ISP16DP10LMXTSA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISP16DP10LMXTSA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISP16DP10LMXTSA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISP16DP10LMXTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISP16DP10LMXTSA1
Popis
SMALL SIGNAL MOSFETS PG-SOT223-4
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 100 V 2,1A (Ta), 3,9A (Tc) 1,8W (Ta), 5W (Tc) Montáž na povrch PG-SOT223-4
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ISP16DP10LMXTSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 1,037mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
42 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2100 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
1,8W (Ta), 5W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SOT223-4
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
160mOhm při 2,2A, 10V