ISC045N03L5SATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC045N03L5SATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC045N03L5SATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC045N03L5SATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC045N03L5SATMA1
Popis
MOSFET N-CH 30V 18A/63A TDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 18A (Ta), 63A (Tc) 2,5W (Ta), 30W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-6
Modely EDA/CAD
ISC045N03L5SATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
13 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
870 pF @ 15 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 30W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-6
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,5mOhm při 30A, 10V