ISC032N12LM6ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC032N12LM6ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC032N12LM6ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC032N12LM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC032N12LM6ATMA1
Popis
TRENCH >=100V
Podrobný popis
N-kanál 120 V 20A (Ta), 170A (Tc) 3W (Ta), 211W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8 FL
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,2V při 110µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
82 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5700 pF @ 60 V
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 211W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
120 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8 FL
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
3,3V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,2mOhm při 50A, 10V