ISC019N10NM8SCATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-ISC019N10NM8SCATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-ISC019N10NM8SCATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-ISC019N10NM8SCATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ISC019N10NM8SCATMA1
Popis
ISC019N10NM8SCATMA1
Podrobný popis
N-kanál 100 V 26A (Ta), 245A (Tc) 3W (Ta), 268W (Tc) Montáž na povrch PG-WSON-8-2
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,93mOhm při 50A, 15V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,2V při 114µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
133 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
8800 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 268W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-WSON-8-2
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
8V, 15V