IRS2008STRPBF
Číslo produktu DigiKey
IRS2008STRPBFTR-ND - Páska a cívka (TR)
IRS2008STRPBFCT-ND - Řezaná páska (CT)
IRS2008STRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRS2008STRPBF
Popis
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
29 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Polomůstkový IO hradlového řadiče Neinverzní 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IRS2008STRPBF Modely
Kategorie
Logické napětí - VIL, VIH
0,8V, 2,5V
Výrobce
Infineon Technologies
Výstupní špičkový proud (zdroj, aktivní zátěž)
290mA, 600mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Napětí v horní části mostu - max (bootstrap)
200 V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
70ns, 30ns
Konfigurace při buzení
Polomůstkový
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ kanálu
Synchronní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet ovladačů
2
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Typ hradla
MOSFET (N-kanál)
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napájecí napětí
10V ~ 20V