IRL40SC228
Číslo produktu DigiKey
IRL40SC228TR-ND - Páska a cívka (TR)
IRL40SC228CT-ND - Řezaná páska (CT)
IRL40SC228DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRL40SC228
Popis
MOSFET N-CH 40V 557A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 557A (Tc) 416W (Tc) Montáž na povrch D2PAK (7-vodičů)
Modely EDA/CAD
IRL40SC228 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
307 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
19680 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
416W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK (7-vodičů)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
0,65mOhm při 100A, 10V