IRFP9140NPBF
Číslo produktu DigiKey
IRFP9140NPBF-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRFP9140NPBF
Popis
MOSFET P-CH 100V 23A TO247AC
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 100 V 23A (Tc) 140W (Tc) Průchozí otvor TO-247AC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IRFP9140NPBF Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
97 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1300 pF @ 25 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
140W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247AC
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
117mOhm při 13A, 10V