IRF100B201
Číslo produktu DigiKey
IRF100B201-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IRF100B201
Popis
MOSFET N-CH 100V 192A TO220AB
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 192A (Tc) 441W (Tc) Průchozí otvor TO-220AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IRF100B201 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
255 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
9500 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
441W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220AB
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,2mOhm při 115A, 10V