IPZ40N04S5L2R8ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPZ40N04S5L2R8ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPZ40N04S5L2R8ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPZ40N04S5L2R8ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPZ40N04S5L2R8ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 40V 40A 8TSDSON
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 40A (Tc) 71W (Tc) Montáž na povrch PG-TSDSON-8
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPZ40N04S5L2R8ATMA1 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
52 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±16V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2800 pF @ 25 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rozptylový výkon (Max)
71W (Tc)
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TSDSON-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,8mOhm při 20A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
2V při 30µA