IPW60R060C7XKSA1
Číslo produktu DigiKey
IPW60R060C7XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPW60R060C7XKSA1
Popis
MOSFET N-CH 600V 35A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 35A (Tc) 162W (Tc) Průchozí otvor PG-TO247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPW60R060C7XKSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 800µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
68 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2850 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
162W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO247-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
60mOhm při 15,9A, 10V