IPTG025N15NM6ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPTG025N15NM6ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPTG025N15NM6ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPTG025N15NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPTG025N15NM6ATMA1
Popis
TRENCH >=100V
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 150 V 26A (Ta), 264A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOG-8-1
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPTG025N15NM6ATMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
2,4mOhm při 120A, 15V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4V při 275µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
137 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
9800 pF @ 75 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HSOG-8-1
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
8V, 15V