IPT60T022S7XTMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPT60T022S7XTMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPT60T022S7XTMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPT60T022S7XTMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPT60T022S7XTMA1
Popis
HIGH POWER_NEW
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 23A (Tj) 390W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOF-8-2
Modely EDA/CAD
IPT60T022S7XTMA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
22mOhm při 23A, 12V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 1,43mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
150 nC @ 12 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5640 pF @ 300 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
390W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
12V