IPT020N13NM6ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPT020N13NM6ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPT020N13NM6ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPT020N13NM6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPT020N13NM6ATMA1
Popis
TRENCH >=100V
Standardní dodací lhůta výrobce
34 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 135 V 29A (Ta), 297A (Tc) 3,8W (Ta), 395W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOF-8-1
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,95mOhm při 142A, 15V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 275µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
207 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
14000 pF @ 68 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 395W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
135 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HSOF-8-1
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
8V, 15V