IPT010N08NM5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPT010N08NM5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPT010N08NM5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPT010N08NM5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPT010N08NM5ATMA1
Popis
TRENCH 40<-<100V PG-HSOF-8
Standardní dodací lhůta výrobce
28 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 43A (Ta), 425A (Tc) 3,8W (Ta), 375W (Tc) Montáž na povrch PG-HSOF-8
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPT010N08NM5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 280µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
223 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
16000 pF @ 40 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 375W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-HSOF-8
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,05mOhm při 150A, 10V