IPP082N10NF2SAKMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPP082N10NF2SAKMA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPP082N10NF2SAKMA1
Popis
TRENCH >=100V
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 15A (Ta), 77A (Tc) 3,8W (Ta), 100W (Tc) Průchozí otvor PG-TO220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPP082N10NF2SAKMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 46µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
42 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2000 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 100W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
8,2mOhm při 50A, 10V