IPP055N08NF2SAKMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPP055N08NF2SAKMA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPP055N08NF2SAKMA1
Popis
TRENCH 40<-<100V
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 80 V 18,5A (Ta), 99A (Tc) 3,8W (Ta), 107W (Tc) Průchozí otvor PG-TO220-3
Modely EDA/CAD
IPP055N08NF2SAKMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 55µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
54 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2500 pF @ 40 V
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 107W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,5mOhm při 60A, 10V