IPP050N10NF2SAKMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPP050N10NF2SAKMA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPP050N10NF2SAKMA1
Popis
TRENCH >=100V
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 19,4A (Ta), 110A (Tc) 3,8W (Ta), 150W (Tc) Průchozí otvor PG-TO220-3
Modely EDA/CAD
IPP050N10NF2SAKMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 84µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
76 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3600 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
3,8W (Ta), 150W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
5mOhm při 60A, 10V