IPN95R1K2P7ATMA1 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | IPN95R1K2P7ATMA1 |
Popis | MOSFET N-CH 950V 6A SOT223 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 28 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | N-kanál 950 V 6A (Tc) 7W (Tc) Montáž na povrch PG-SOT223 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | IPN95R1K2P7ATMA1 Modely |
Kategorie | Vgs(th) (max) při Id 3,5V při 140µA |
Mfr | Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs 15 nC @ 10 V |
Řada | Vgs (max) ±20V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds 478 pF @ 400 V |
Stav součásti Aktivní | Rozptylový výkon (Max) 7W (Tc) |
Typ tranzistoru FET | Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) |
Technologie | Způsob montáže Montáž na povrch |
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss) 950 V | Dodávaná velikost pouzdra PG-SOT223 |
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C | Pouzdro |
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap) 10V | Základní číslo produktu |
Rds zap (max) při Id, Vgs 1,2Ohm při 2,7A, 10V |