IPN60R3K4CEATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPN60R3K4CEATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPN60R3K4CEATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPN60R3K4CEATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPN60R3K4CEATMA1
Popis
MOSFET N-CH 600V 2.6A SOT223
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 2,6A (Tc) 5W (Tc) Montáž na povrch PG-SOT223-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPN60R3K4CEATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 40µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
4.6 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
93 pF @ 100 V
Stav součásti
Není určeno pro nové konstrukce
Rozptylový výkon (Max)
5W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-SOT223-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,4Ohm při 500mA, 10V