IPLK60R360PFD7ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPLK60R360PFD7ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPLK60R360PFD7ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPLK60R360PFD7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPLK60R360PFD7ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 600V 13A THIN-PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 600 V 13A (Tc) 74W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-52
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPLK60R360PFD7ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 140µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
12.7 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
534 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
74W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-52
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
360mOhm při 2,9A, 10V