IPI60R099CPXKSA1 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
MFR Recommended
Infineon Technologies
Skladem : 558
Katalogový list
Similar
STMicroelectronics
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 600 V 31A (Tc) 255W (Tc) Průchozí otvor PG-TO262-3
AUIRFSL6535
TO-262-3
IPI60R099CPXKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPI60R099CPXKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPI60R099CPXKSA1
Popis
MOSFET N-CH 600V 31A TO262-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
IPI60R099CPXKSA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 1,2mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
80 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2800 pF @ 100 V
Stav součásti
Zastaralé
Rozptylový výkon (Max)
255W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
600 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO262-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
99mOhm při 18A, 10V