IPD95R750P7ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD95R750P7ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD95R750P7ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD95R750P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD95R750P7ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 950V 9A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 950 V 9A (Tc) 73W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Modely EDA/CAD
IPD95R750P7ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 220µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
23 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
712 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
73W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
950 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
750mOhm při 4,5A, 10V