IPD90P03P404ATMA2
Číslo produktu DigiKey
448-IPD90P03P404ATMA2TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPD90P03P404ATMA2CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPD90P03P404ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD90P03P404ATMA2
Popis
MOSFET P-CH 30V 90A TO252-31
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 30 V 90A (Tc) 137W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3-11
Modely EDA/CAD
IPD90P03P404ATMA2 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
130 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
10300 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
137W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3-11
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,5mOhm při 90A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
4V při 253µA