IPD80R1K4P7ATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD80R1K4P7ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD80R1K4P7ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD80R1K4P7ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD80R1K4P7ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 800V 4A TO252
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 800 V 4A (Tc) 32W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-2
Modely EDA/CAD
IPD80R1K4P7ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 700µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
250 pF @ 500 V
Rozptylový výkon (Max)
32W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
800 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-2
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,4Ohm při 1,4A, 10V