IPD70R1K4P7SAUMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD70R1K4P7SAUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD70R1K4P7SAUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD70R1K4P7SAUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD70R1K4P7SAUMA1
Popis
MOSFET N-CH 700V 4A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
32 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 700 V 4A (Tc) 23W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Modely EDA/CAD
IPD70R1K4P7SAUMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 40µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
4.7 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±16V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
158 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
23W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
700 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,4Ohm při 700mA, 10V