IPD5N25S3430ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPD5N25S3430ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPD5N25S3430ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPD5N25S3430ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD5N25S3430ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 250V 5A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 250 V 5A (Tc) 41W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3-313
Modely EDA/CAD
IPD5N25S3430ATMA1 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
6.2 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
422 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
41W (Tc)
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
250 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3-313
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
430mOhm při 5A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4V při 13µA