IPD122N10N3GATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD122N10N3GATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD122N10N3GATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD122N10N3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD122N10N3GATMA1
Popis
MOSFET N-CH 100V 59A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 59A (Tc) 94W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Modely EDA/CAD
IPD122N10N3GATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 46µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
35 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2500 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
94W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
12,2mOhm při 46A, 10V