IPD11DP10NMATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPD11DP10NMATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPD11DP10NMATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPD11DP10NMATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD11DP10NMATMA1
Popis
TRENCH >=100V PG-TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 100 V 3,4A (Ta), 22A (Tc) 3W (Ta), 125W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3
Modely EDA/CAD
IPD11DP10NMATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1,7mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
74 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3200 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
3W (Ta), 125W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
111mOhm při 18A, 10V