IPD031N03LGATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPD031N03LGATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPD031N03LGATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPD031N03LGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPD031N03LGATMA1
Popis
MOSFET N-CH 30V 90A TO252-3
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 90A (Tc) 94W (Tc) Montáž na povrch PG-TO252-3-11
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IPD031N03LGATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
51 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5300 pF @ 15 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
94W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO252-3-11
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,1mOhm při 30A, 10V