IPB80R290C3AATMA2
Číslo produktu DigiKey
448-IPB80R290C3AATMA2TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IPB80R290C3AATMA2CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IPB80R290C3AATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPB80R290C3AATMA2
Popis
MOSFET N-CH 800V 17A TO263-3
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 800 V 17A (Tc) 227W (Tc) Montáž na povrch PG-TO263-3-2
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
117 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2300 pF @ 100 V
Rozptylový výkon (Max)
227W (Tc)
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
800 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO263-3-2
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
290mOhm při 11A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
3,9V při 1mA