IPB65R045C7ATMA2
Číslo produktu DigiKey
IPB65R045C7ATMA2TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPB65R045C7ATMA2CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPB65R045C7ATMA2DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPB65R045C7ATMA2
Popis
MOSFET N-CH 650V 46A TO263-3
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 46A (Tc) 227W (Tc) Montáž na povrch PG-TO263-3
Modely EDA/CAD
IPB65R045C7ATMA2 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 1,25mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
93 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4340 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
227W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO263-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
45mOhm při 24,9A, 10V