IPB110N20N3LFATMA1
Číslo produktu DigiKey
IPB110N20N3LFATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
IPB110N20N3LFATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
IPB110N20N3LFATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPB110N20N3LFATMA1
Popis
MOSFET N-CH 200V 88A TO263-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 200 V 88A (Tc) 250W (Tc) Montáž na povrch PG-TO263-3
Modely EDA/CAD
IPB110N20N3LFATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,2V při 260µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
76 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
650 pF @ 100 V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Rozptylový výkon (Max)
250W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO263-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
11mOhm při 88A, 10V