IPA082N10NF2SXKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IPA082N10NF2SXKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IPA082N10NF2SXKSA1
Popis
TRENCH >=100V PG-TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 46A (Tc) 35W (Tc) Průchozí otvor Plná výzbroj PG-TO220
Modely EDA/CAD
IPA082N10NF2SXKSA1 Modely
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
8,2mOhm při 30A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
3,8V při 46µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
42 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2000 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
35W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
Plná výzbroj PG-TO220
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V