IDP12E120XKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IDP12E120XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IDP12E120XKSA1
Popis
DIODE STD 1200V 28A PGTO22022
Standardní dodací lhůta výrobce
39 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 28A Průchozí otvor PG-TO220-2-2
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IDP12E120XKSA1 Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
150 ns
Balení
Trubice
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 1200 V
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-2-2
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
28A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
2.15 V @ 12 A