IDH20G120C5XKSA1
Číslo produktu DigiKey
448-IDH20G120C5XKSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IDH20G120C5XKSA1
Popis
DIODE SIC 1.2KV 56A PGTO2201
Standardní dodací lhůta výrobce
39 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 1200 V 56A Průchozí otvor PG-TO220-2-1
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IDH20G120C5XKSA1 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rychlost
Nulová doba zotavení > 500mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
0 ns
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
123 µA @ 1200 V
Balení
Trubice
Kapacita při Vr, F
1050pF při 1V, 1MHz
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Technologie
Pouzdro
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
1200 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TO220-2-1
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
56A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 175°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1.8 V @ 20 A