IAUC100N10S5L040ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-IAUC100N10S5L040ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-IAUC100N10S5L040ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-IAUC100N10S5L040ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
IAUC100N10S5L040ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 100V 100A 8TDSON-34
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 100A (Tc) 167W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-34
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
IAUC100N10S5L040ATMA1 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
78 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5200 pF @ 50 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Rozptylový výkon (Max)
167W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-34
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
4mOhm při 50A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
2V při 90µA