FS450R17OE4BOSA1
Číslo produktu DigiKey
448-FS450R17OE4BOSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FS450R17OE4BOSA1
Popis
IGBT MOD 1700V 630A 2400W MOD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT modul Trench Zarážka signálu Celý můstek 1700 V 630 A 2400 W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2,3V při 15V, 450A
Výrobce
Infineon Technologies
Zbytkový proud kolektoru (max)
3 mA
Řada
Vstupní kapacita (Cies) při Vce
36 nF @ 25 V
Balení
Nosič
Vstup
Standardní
Stav součásti
Aktivní
Termistor NTC
Ano
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Konfigurace
Celý můstek
Způsob montáže
Montáž na šasi
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1700 V
Pouzdro
Modul
Proud kolektoru (Ic) (max)
630 A
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Výkon - max
2400 W