FS450R12OE4BOSA1
Číslo produktu DigiKey
FS450R12OE4BOSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FS450R12OE4BOSA1
Popis
IGBT MOD 1200V 660A 2250W MOD
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT modul Trench Zarážka signálu Třífázový invertor 1200 V 660 A 2250 W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Zbytkový proud kolektoru (max)
3 mA
Výrobce
Infineon Technologies
Vstupní kapacita (Cies) při Vce
28 nF @ 25 V
Balení
Nosič
Vstup
Standardní
Stav součásti
Aktivní
Termistor NTC
Ano
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
Třífázový invertor
Způsob montáže
Montáž na šasi
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Pouzdro
Modul
Proud kolektoru (Ic) (max)
660 A
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Výkon - max
2250 W
Základní číslo produktu
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2,1V při 15V, 450A