FP100R12KT4BOSA1
Číslo produktu DigiKey
FP100R12KT4BOSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FP100R12KT4BOSA1
Popis
IGBT MOD 1200V 100A 515W MOD
Podrobný popis
IGBT modul Trench Zarážka signálu Třífázový invertor 1200 V 100 A 515 W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2,2V při 15V, 100A
Výrobce
Infineon Technologies
Zbytkový proud kolektoru (max)
1 mA
Řada
Vstupní kapacita (Cies) při Vce
6.3 nF @ 25 V
Balení
Nosič
Vstup
Standardní
Stav součásti
Aktivní
Termistor NTC
Ano
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Konfigurace
Třífázový invertor
Způsob montáže
Montáž na šasi
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1200 V
Pouzdro
Modul
Proud kolektoru (Ic) (max)
100 A
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Výkon - max
515 W