FF1400R17IP4BOSA1
Číslo produktu DigiKey
448-FF1400R17IP4BOSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FF1400R17IP4BOSA1
Popis
IGBT MOD 1700V 1400A 955000W MOD
Standardní dodací lhůta výrobce
31 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IGBT modul Trench Zarážka signálu 2 nezávislé 1700 V 1400 A 955000 W Montáž na šasi Modul
Kategorie
Vce(zap) (max) při Vge, Ic
2,2V při 15V, 1400A
Výrobce
Infineon Technologies
Zbytkový proud kolektoru (max)
5 mA
Řada
Vstupní kapacita (Cies) při Vce
110 nF @ 25 V
Balení
Nosič
Vstup
Standardní
Stav součásti
Aktivní
Termistor NTC
Ano
Typ tranzistoru IGBT
Trench Zarážka signálu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Konfigurace
2 nezávislé
Způsob montáže
Montáž na šasi
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
1700 V
Pouzdro
Modul
Proud kolektoru (Ic) (max)
1400 A
Dodávaná velikost pouzdra
Modul
Výkon - max
955000 W