FF08MR12W1MA1B11ABPSA1
Číslo produktu DigiKey
448-FF08MR12W1MA1B11ABPSA1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FF08MR12W1MA1B11ABPSA1
Popis
MOSFET 2N-CH 1200V AG-EASY1BM-2
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole MOSFET 1200V (1,2kV) 150A (Tj) Montáž na šasi AG-EASY1BM-2
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
9,8mOhm při 150A, 15V
Výrobce
Infineon Technologies
Vgs(th) (max) při Id
5,55V při 90mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
450nC při 15V
Balení
Nosič
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
16000pF při 600V
Stav součásti
Datum posledního nákupu
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Karbid křemíku (SiC)
Způsob montáže
Montáž na šasi
Konfigurace
2 N-kanál (duální)
Pouzdro
Modul
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
1200V (1,2kV)
Dodávaná velikost pouzdra
AG-EASY1BM-2
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
150A (Tj)