EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
Číslo produktu DigiKey
448-EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
EVAL3K3WLLCHBCFD7TOBO1
Popis
EVAL BOARD FOR ICE5QSAG XMC4200
Standardní dodací lhůta výrobce
99 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
ICE5QSAG, XMC4200 null DC/DC převodník 1 izolovaný výstup Výstupy vyhodnocovací deska
Kategorie
Výstupní výkon
3,3kW
Výrobce
Infineon Technologies
Napětí - výstup
43,5V ~ 59,5V
Řada
Napětí - vstup
350V ~ 415V