CY8C29566-24AXI
Číslo produktu DigiKey
448-CY8C29566-24AXI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CY8C29566-24AXI
Popis
IC MCU 8BIT 32KB FLASH 44TQFP
Podrobný popis
M8C IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10)
Modely EDA/CAD
CY8C29566-24AXI Modely
Velikost paměti RAM
2K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,25V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 12x14b; D/A 4x9b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
24MHz