CY8C24794-24LTXI
Číslo produktu DigiKey
448-CY8C24794-24LTXI-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CY8C24794-24LTXI
Popis
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 56QFN
Podrobný popis
M8C IO mikrokontroléru 8 bitů 24MHz 16kB (16k x 8) FLASH 56-QFN (8x8)
Modely EDA/CAD
CY8C24794-24LTXI Modely
Velikost paměti RAM
1K x 8
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
3V ~ 5,25V
Stav součásti
Aktivní
Datové převodníky
A/D 48x14b; D/A 2x9b
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Rychlost
24MHz