BTT62001ENAXUMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BTT62001ENAXUMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BTT62001ENAXUMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BTT62001ENAXUMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BTT62001ENAXUMA1
Popis
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 TDSO-8
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 1,5A PG-TDSO-8-31
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BTT62001ENAXUMA1 Modely
Kategorie
Proud - výstup (max)
1,5A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
200mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Ochrana proti poruchám
Přehřátí, Přepětí, Zkrat
Typ spínače
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů
1
Třída
Automobilový průmysl
Poměr - vstup:výstup
1:01
Kvalifikace
AEC-Q100
Výstupní konfigurace
Horní část
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
N-kanál
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSO-8-31
Rozhraní
Zap./vyp.
Pouzdro
Napětí - zátěž
8V ~ 36V