BSC146N10LS5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BSC146N10LS5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BSC146N10LS5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BSC146N10LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC146N10LS5ATMA1
Popis
MOSFET N-CH 100V 44A TDSON-8-6
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 44A (Tc) 2,5W (Ta), 52W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-6
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BSC146N10LS5ATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 23µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
10 nC @ 4.5 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1300 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 52W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-6
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
14,6mOhm při 22A, 10V