BSC105N15LS5ATMA1
Číslo produktu DigiKey
448-BSC105N15LS5ATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
448-BSC105N15LS5ATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
448-BSC105N15LS5ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC105N15LS5ATMA1
Popis
TRENCH >=100V
Standardní dodací lhůta výrobce
61 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 150 V 10,7A (Ta), 76A (Tc) 2,5W (Ta), 125W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
10,5mOhm při 40A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
2,3V při 91µA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
23 nC @ 4.5 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3000 pF @ 75 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 125W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
150 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V