BSC047N08NS3GATMA1
Číslo produktu DigiKey
BSC047N08NS3GATMA1TR-ND - Páska a cívka (TR)
BSC047N08NS3GATMA1CT-ND - Řezaná páska (CT)
BSC047N08NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BSC047N08NS3GATMA1
Popis
MOSFET N-CH 80V 18A/100A TDSON
Podrobný popis
N-kanál 80 V 18A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 125W (Tc) Montáž na povrch PG-TDSON-8-1
Modely EDA/CAD
BSC047N08NS3GATMA1 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3,5V při 90µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
69 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4800 pF @ 40 V
Rozptylový výkon (Max)
2,5W (Ta), 125W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
80 V
Dodávaná velikost pouzdra
PG-TDSON-8-1
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
4,7mOhm při 50A, 10V